Ta oferta pracy jest nieaktualna od 872 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Strategiczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Dla naszego klienta, miedzynarodowego lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kupiec Strategiczny. Osoba na tym stanowisku dołączy do działu zakupów centralnych i będzie odpowiadała za powierzone projekty oraz procesy negocjacj.

Nr ref.: 39975

OPIS STANOWISKA:

Aktywne poszukiwanie dostawców oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach międzynarodowych

Współpraca i negocjacje handlowe z dostawcami

Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

Kontrola stanów magazynowych

Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy: techniczny, sprzedaży, zarządzania produktem

Realizacja strategicznych celów związanych z zakupami operacyjnymi

Szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe ( zarządzanie, logistyka lub pokrewne )

Conajmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów

Wysoko rozwinięte umiejetności negocjacyjne

Zdolność analitycznego myślenia

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz rozwiązywania problemów

Bardzo dobra znajomość Excel

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Relyon Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie." Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się