Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Strategiczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego klienta, miedzynarodowego lidera w swojej branży w związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kupiec Strategiczny. Osoba na tym stanowisku dołączy do działu zakupów centralnych i będzie odpowiadała za powierzone projekty oraz procesy negocjacj.

    Nr ref.: 39975

    OPIS STANOWISKA:

    Aktywne poszukiwanie dostawców oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach międzynarodowych

    Współpraca i negocjacje handlowe z dostawcami

    Utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

    Kontrola stanów magazynowych

    Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy: techniczny, sprzedaży, zarządzania produktem

    Realizacja strategicznych celów związanych z zakupami operacyjnymi

    Szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów

    WYMAGANIA:

    Wykształcenie wyższe ( zarządzanie, logistyka lub pokrewne )

    Conajmniej 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów

    Wysoko rozwinięte umiejetności negocjacyjne

    Zdolność analitycznego myślenia

    Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

    Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz rozwiązywania problemów

    Bardzo dobra znajomość Excel

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Relyon Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie." Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom