Oferta pracy

Kupiec strategiczny

Sulimar Sp. z o.o.O firmie

Sulimar Sp. z o.o.

Browarna 5

Piotrków Trybunalski

SULIMAR Sp. z o.o. od blisko 30 lat zajmuje się produkcją piwa i napojów. Jesteśmy jednym z najdynamiczniej rozwijających się browarów w Polsce, znaczącym usługodawcą w zakresie rozlewu i dystrybucji napojów a także cenionym w kraju i zagranicą producentem w obszarze marek własnych. Jakość naszych produktów potwierdzają przyznane nam międzynarodowe certyfikaty IFS i BRC.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Budowanie strategii zakupowej firmy,
  • Prowadzenie rozmów z Dostawcami (również w języku angielskim), udoskonalanie procesu wybory Dostawcy),
  • Negocjowanie warunków umów współpracy,
  • Raportowanie wskaźników finansowych w odniesieniu do założonego budżetu,
  • Analiza ofert współpracy od dostawców,
  • Organizowanie przetargów,
  • Tworzenie rekomendacji zakupowych dla Zarządu Spółki,
  • Opracowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów zakupowych,
  • Optymalizacja kosztów zakupów,

Od Idealnego Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Min. 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomości technik negocjacyjnych,
  • Komunikatywności i zdolności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi arkuszy kalkulacyjnych i systemów klasy ERP,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Doświadczenia w pracy z dużą ilością indeksów zakupowych,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
Prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem w tytule: "Kupiec strategiczny".
Zastrzegamy sobie prawo do nie odpowiadania na oferty niespełniające wymogów zawartych w ogłoszeniu. Prosimy o dopisanie klauzuli ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. nr 133 z 1997 r., poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy