Kupiec Strategiczny

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 25.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TELBUD Spółka Akcyjna
    w Poznaniu, ul. Krauthofera 23

    poszukuje kandydata na stanowisko

    KUPIEC STRATEGICZNY

    Miejsce pracy: Poznań

    Wymagane kwalifikacje:

    • wykształcenie wyższe, kierunkowe,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • prawo jazdy kat. B,
    • doświadczenie w dziale zakupów materiałów i usług w obszarze teleinformatyki lub telekomunikacji,
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i kontaktach z dostawcami,
    • umiejętność współpracy między zespołami i z ludźmi, komunikatywność,
    • bardzo dobre zdolności do planowania i organizacji pracy,
    • kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność radzenia sobie z konfliktami.

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie zakupów materiałów i usług niezbędnych do realizacji kontraktów,
    • kontakt z dostawcami i przygotowanie zamówień materiałów i usług, negocjacje warunków,
    • tworzenie strategii zakupowej oraz harmonogramów zakupów,
    • pozyskiwanie i negocjacje z podwykonawcami i partnerami,
    • optymalizacja pozyskanych ofert i warunków dostaw,
    • weryfikacja faktur zakupowych z zamówieniami,
    • koordynacja dostaw materiałów i usług zgodnie z harmonogramem prac,
    • ocena i kwalifikacja dostawców i podwykonawców,
    • cykliczne raportowanie realizacji zadań.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • siedzibę firmy w centrum Poznania,
    • możliwość zwiększenia swoich kompetencji, udział w kursach i szkoleniach,
    • benefity w postaci opieki medycznej i zajęć z języka angielskiego.

    Wszystkie osoby spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    klikając w przycisk Aplikuj teraz wraz z poniższym dopiskiem:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez TELBUD S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Krauthofera 23, 60-203 Poznań zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne” .

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest TELBUD S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Krauthofera 23. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez TELBUD S.A. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Krauthofera 23, 60-203 Poznań zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne” .