Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Strategiczny - Ryba

  • Tczew, Wejherowo, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce,
    a marki Grupy Kapitałowej GRAAL są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
    Nasze produkty są obecne również pod markami partnerów z całego świata.

    Wraz z dynamicznym rozwojem, do naszego działu Zakupów zatrudnimy osobę na stanowisku:
    Miejsce pracy: Wejherowo lub Tczew

    Znasz się na zakupach produktów spożywczych? Jesteś bardzo dobrym negocjatorem?
    Lubisz pracę w dynamicznym środowisku? Jesteś zorientowany na cele i lubisz szybko dostrzegać efekty swojej pracy? Dołącz do naszego zespołu!

    Twoje zadania:

    • Bieżąca realizacja planów zakupowych ryby
    • Prowadzenie negocjacji
    • Bieżący kontakt z obecnymi dostawcami i poszukiwanie nowych możliwości współpracy
    • Kontrola i nadzór nad realizacją zamówień. Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację
    • Współpraca z działami wewnątrz firmy
    • Analiza i monitoring rynku

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów spożywczych poparte sukcesami
    • Doświadczenie i umiejętności negocjacyjne
    • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Zorientowanie na cele
    • Samodzielność w działaniu, inicjatywa, odwaga w podejmowaniu decyzji
    • Dobra organizacja pracy
    • Zdolności analityczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
    • Studia o kierunku technologia żywności będą atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
    • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)
    • Możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • Dobre warunki i narzędzia pracy
    • Przyjazną atmosferę pracy
    Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!
    Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zawarte są inne dane osobowe niż imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia i chce Pan/Pani, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji, proszę udzielić Nam poniższej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Koral S.A. z siedzibą w Tczewie przy ul. Za Dworcem 13, 83-110 Tczew, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż: imię lub imiona i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji na stanowisko, na które wysyłam zgłoszenie aplikacyjne przez okres 3 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Jednocześnie oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a jej wycofanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

    Jednocześnie informujemy, iż brak udzielenia zgody nie rodzi żadnych negatywnych konsekwencji po Pani/Pana stronie, nie powoduje ograniczenia lub wykluczenia Pani/Pana  udziału w procesie rekrutacji, a jedynie może spowodować utrudnienie w skontaktowaniu się z Panem/Panią.