Logo Pracuj.pl

Kupiec Strategiczny - stal

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.O firmie

Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.

Na Ostrowiu 15/20

Młyniska

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zakupami w ramach danej kategorii zakupowej,
  • poszukiwanie, rekomendowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych w procesie zakupowym,
  • analiza i zatwierdzanie zapotrzebowani /zamówień w ramach kategorii zakupowych,
  • analiza rynku oraz wyszukiwanie potencjalnych dostawców,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami, koordynacja procesu kwalifikacji i oceny dostawcy,
  • wysyłanie zapytań ofertowych, porównywanie ofert dostawców oraz nadzór nad procesem wyboru dostawcy,
  • negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami,
  • praca z umowami w zakresie negocjacji parametrów umowy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo, logistyka),
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej, preferencyjnie: konstrukcji stalowych, stoczniowej, metalowej,
  • znajomości technik zakupowych oraz negocjacyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w audytowaniu dostawców,
  • znajomość procesu ofertowania, zawierania i egzekwowania kontraktów,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min na poziomie B2,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • znajomość systemów ERP,
  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • dowolną formę zatrudnienia – umowa o pracę/działalność gospodarcza
  • możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych i prestiżowych projektach krajowych, jak i zagranicznych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Grupa Przemysłowa Baltic jest holdingiem, który opiera się na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu Stoczni Gdańskiej, GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Kupiec Strategiczny - stal, Na Ostrowiu 15/20, Młyniska, Gdańsk