Ta oferta pracy jest nieaktualna od 49 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Strategiczny Surowców - branża FMCG

Rekrutacja ukryta
  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-01-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Międzynarodowa firma produkcyjna, rozpoznawalna na rynku marka, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Kupiec Strategiczny Surowców – branża FMCG

Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: 01/009/2017

Zadania:

  • Zarządzanie procesem zakupów surowców produkcyjnych w branży FMCG dla określonej kategorii
  • Opracowanie i wdrożenie strategii zakupowej
  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w Polsce
  • Stałe monitorowanie i ocenianie jakości usług dostawców
  • Prowadzenie oceny dostawców, inicjowanie audytów i procesu kwalifikacji
  • Opracowywanie i wdrażanie projektów optymalizacji łańcucha dostaw
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu w Polsce oraz do Grupy w Europie

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami zakupów w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziany również j. niemiecki)
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych w obszarze zakupów
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne oraz negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do zmiany miejsca zamieszkania (województwo wielkopolskie)

Oferta:

  • Bardzo atrakcyjny pakiet zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej Grupie
  • Duża samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się