Kupiec Strategiczny

  • Tczew, Swarożyn (pow. tczewski), pomorskie
  • Specjalista
  • 24.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 24.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy Kapitałowej GRAAL (obok ryb także dania obiadowe) są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce.
    Produkty Grupy są obecne również pod markami partnerów z całego świata.

    Wraz z rozwojem działu Zakupów zatrudnimy osobę, która wzmocni nasz zespół na stanowisku:
    Miejsce pracy: Tczew (okolice)/Swarożyn

    Jesteś bardzo dobrym negocjatorem? Działasz skutecznie i szybko? Budujesz długotrwałe relacje z dostawcami? Dołącz do nas, aby robić to, co lubisz.

    Twoje zadania:

    • Realizacja strategii zakupowej dla kategorii mięso
    • Negocjowanie kluczowych kontraktów z dostawcami i dystrybutorami
    • Tworzenie zapytań ofertowych
    • Analiza ofert, tworzenie umów, raportów i dokumentów związanych z procesem zakupowym
    • Poszukiwanie nowych dostawców i dystrybutorów
    • Analiza informacji rynkowych, prognoz i trendów dla kategorii opakowań

    Nasze oczekiwania:

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze zakupów lub sprzedaży (KAM) w branży mięsnej
    • Mile widziana znajomość technologii mięsa
    • Doświadczenie i umiejętności negocjacyjne poparte osiągniętymi sukcesami
    • Zorientowanie na cele
    • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
    • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)
    • Rozwój, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole
    • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
    Zgłoś się do nas i zacznij pracę w Grupie GRAAL!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie
    rekrutacji przez Grupę Graal S.A.”

    (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Grupę Graal S.A., w okresie
    do 6 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”