Kupiec Strategiczny w Dziale Operacji Międzynarodowych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-06
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-01-05)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma rodzinna ABRAMCZYK importer i przetwórca ryb oraz owoców morza, lider branży w Polsce, poszukuje kandydatki i kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie relacji handlowych z dostawcami między innymi z rynku Ameryki Południowej, Europy oraz Dalekiego Wschodu
  • negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu,
  • monitoring światowej sytuacji branży rybnej w zakresie cen oraz dostępności surowca,
  • poszukiwanie nowych produktów,
  • kontrolowanie stanu towaru w magazynie dla zaplanowania regularności dostaw i uniknięcia nadmiernych zapasów,
  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: handel zagraniczny lub ekonomia,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • biegła  znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem kandydata,
  • znajomość zaawansowanych technik negocjacji z dostawcami popartych szkoleniami i doświadczeniem,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kupca minimum 3 lata,
  • znajomość Incoterms
  • dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych – zagranicznych 2-3 razy w roku.

Wymagania dodatkowe:

  • kreatywność, samodzielność, innowacyjność , uczciwość,
  • zdolności analityczne,
  • wysoka motywacja do osiągania wynikowi i realizacji wyznaczonych celów,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych zadań.

Oferujemy:

  • pracę w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • umowę o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny, medyczny, dodatkowe ubezpieczenia

CV oraz dedykowany list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia. W CV proszę wskazać najszybszy termin rozpoczęcia pracy.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się