Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Strategiczny w Dziale Operacji Międzynarodowych

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma rodzinna ABRAMCZYK importer i przetwórca ryb oraz owoców morza, lider branży w Polsce, poszukuje kandydatki i kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • utrzymywanie relacji handlowych z dostawcami między innymi z rynku Ameryki Południowej, Europy oraz Dalekiego Wschodu
    • negocjowanie najkorzystniejszych warunków zakupu,
    • monitoring światowej sytuacji branży rybnej w zakresie cen oraz dostępności surowca,
    • poszukiwanie nowych produktów,
    • kontrolowanie stanu towaru w magazynie dla zaplanowania regularności dostaw i uniknięcia nadmiernych zapasów,
    • uczestnictwo w targach branżowych

    Wymagania niezbędne:

    • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: handel zagraniczny lub ekonomia,
    • zdolność analitycznego myślenia,
    • biegła  znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem kandydata,
    • znajomość zaawansowanych technik negocjacji z dostawcami popartych szkoleniami i doświadczeniem,
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku kupca minimum 3 lata,
    • znajomość Incoterms
    • dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych – zagranicznych 2-3 razy w roku.

    Wymagania dodatkowe:

    • kreatywność, samodzielność, innowacyjność , uczciwość,
    • zdolności analityczne,
    • wysoka motywacja do osiągania wynikowi i realizacji wyznaczonych celów,
    • umiejętność pracy w zespole i pod presją,
    • dobra organizacja pracy,
    • wysoka orientacja na efekty i jakość wykonywanych zadań.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • umowę o pracę na pełen etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet socjalny, medyczny, dodatkowe ubezpieczenia

    CV oraz dedykowany list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia. W CV proszę wskazać najszybszy termin rozpoczęcia pracy.

    bottom