Oferta pracy

Kupiec strategiczny

Wielton SAO firmie

Rekrutacja zdalna

Wielton SA

Rymarkiewicz 6

Wieluń

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników.

Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • budowa i wdrażanie strategii zakupowych dla kluczowych kategorii
  • analiza składników kosztowych i czynników wpływających na koszt w kategorii (w oparciu o całkowity koszt posiadania)
  • aktywne poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych, negocjacje handlowe oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw, w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego w Grupie Wielton
  • analiza rynku dostawców pod kątem ich dostępności i zdolności produkcyjnej
  • inicjowanie i zarządzanie projektami związanymi z optymalizacją kosztów
  • kształtowanie polityki zakupowej różnych grup asortymentowych
  • negocjowanie warunków współpracy oraz umów handlowych
  • nadzór nad dokumentacją zakupową
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dostawcami

WYMAGANIA:

  • 3- letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej/automotive, poparte sukcesami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, spedycja, zarządzanie lub transport)
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość technik negocjacyjnych
  • wiedza z zakresu analizy kosztów, kwalifikacji i rozwoju dostawców
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność budowania relacji z dostawcami
  • chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji

OFERUJEMY:

  • pełną wyzwań pracę w firmie, będącej liderem w branży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • prywatną opiekę medyczną

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy