Oferta pracy

Kupiec Strategiczny

Rabat Detal Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Zakres zadań i obowiązków:

  • Negocjowanie umów lokalnych z dostawcami i producentami zgodnie z założeniami Firmy
  • Organizowanie akcji promocyjnych
  • Budowanie dobrych i długofalowych relacji z partnerami
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Realizacja założonych celów
  • Bieżące monitorowanie rynku
  • Przygotowywanie analiz i rozliczeń

Wymagania:

  • Znajomość rynku lokalnego FMCG – dostawcy, producenci, sklepy
  • Umiejętności negocjacyjne potwierdzone doświadczeniem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dyspozycyjność i umiejętność planowania swojej  pracy
  • Sumienność i kreatywność w działaniu Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość Microsoft Office
  • Preferowane wyższe wykształcenie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizacji zadań
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Szkolenia zapewniające rozwój osobisty

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy