Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec

PAW Sp. z o.o.

Nektarowa 9

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Dostawcy kontakt, kontrakty, negocjacje

  • Poszukiwanie nowego asortymentu i dostawców

  • Składanie i koordynacja zamówień importowych

  • Zakupy surowce i towary

  • Analiza biznesowa aktualnych dostawców, kontrola KPI

  • Zlecanie zakupów i koordynacja marek własnych

  • Wyjazdy na targi w celu poszukiwania nowych towarów

  • Dokumentacja importowa (Azja)

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie z importem z Azji będzie dodatkowym atutem

  • Samodyscyplina

  • Elastyczność w działaniu

  • Umiejętności analityczne

  • Komunikatywność

  • Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Chęć samorozwoju i poszerzania własnych kompetencji

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilną pracę na pełnym etacie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju i samodoskonalenia się

  • Samodzielne prowadzenie projektów

Firma produkcyjno – handlowa PAW Sp z o.o. z siedzibą w Suchym Lesie, lider branży dekoratorskiej.

Przewiń do profilu firmy