Kupiec Surowca Drzewnego

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 07.03.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 06.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kupiec surowca drzewnego
    województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (Absolwenci leśnictwa, technologii drewna lub kierunków pokrewnych).
    • Minimum roczne doświadczenie w branży drzewnej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze zakupów)
    • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne.
    • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji.
    • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z dostawcami.
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    • Zdolność efektywnej organizacji pracy własnej.
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office).
    • Prawo jazdy kat. B.

    Obowiązki

    • Odpowiedzialność za bezpośrednie kontakty z dostawcami pełnego asortymentu materiałów drzewnych niezbędnych w procesie produkcyjnym.
    • Poszukiwanie nowych dostawców i utrzymywanie relacji z kontrahentami.
    • Negocjowanie warunków handlowych oraz weryfikowanie ofert.
    • Śledzenie kolejnych etapów realizacji złożonych zamówień.
    • Samodzielność w działaniu i rozwiązywaniu problemów.
    • Większość czasu pracy poza biurem, praca terenowa.

    Oferujemy

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój zawodowy
    • Dynamiczne i zróżnicowane środowisko pracy

    Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj