Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec surowców ropopochodnych

Zniczplast spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie współpracy handlowej z nowymi dostawcami i nadzór nad realizacją zawieranych umów,
  • przygotowanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert, wybór oferty spełniających oczekiwania Spółki,
  • koordynacja dostaw oraz organizowanie i kontrola transportu,
  • weryfikacja terminowości dostaw,
  • znajomość aspektów logistyki importowej,
  • przygotowanie raportów i analiz zakupowych
  • planowanie zaopatrzenia, kontrola i optymalizowanie stanów magazynowych,
  • współpraca z działami funkcjonującymi w organizacji, w celu zapewnienia prawidłowego cyklu produkcyjnego,
  • poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów zakupowych,
  • wsparcie przy prowadzeniu procesów reklamacyjnych z dostawcami.

Wymagamy:

  • znajomości języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności podejmowania decyzji i samodzielnego działania,
  • zdolności negocjacyjnych,
  • umiejętności budowania relacji biznesowych z dostawcami,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • znajomości branży,
  • doświadczenia w zakresie zakupów surowców ropopochodnych na rynkach: Iran, Irak, Rosja, byłe kraje ZSRR, rynki azjatyckie, Afryka.

Oferujemy:

  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę agencyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji + premia w zależności od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne