Oferta pracy

Kupiec

Grupa MuszkieterówO firmie

Grupa Muszkieterów

św. Mikołaja 5

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów budżetowych podległej kategorii,

  • Współdziałanie w realizacji polityki międzynarodowej i kontraktów międzynarodowych,

  • Kompleksowe zarządzanie kategorią produktową

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii podległych kategorii produktowych,

  • Realizacja polityki zakupowej w ramach podległej kategorii,

  • Organizowanie produktowych ofert promocyjnych,

  • Prowadzenie samodzielnych negocjacji handlowych,

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych, udział w doborze dostawców,

  • Sourcing,

  • Dbanie o terminową i ciągłą dostępność produktów z gamy asortymentowej,

  • Kreacja najbardziej optymalnego dla przedsiębiorstwa kanału dostaw.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub dziale handlowym,

  • Praktyczne doświadczenie w negocjacjach handlowych,

  • Wiedza dotycząca łańcuchów dostaw,

  • Dobra znajomość języka angielskiego biznesowego w mowie i piśmie,

  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office (głównie MS Excel, MS Power Point),

  • Umiejętności analityczne,

  • Kreatywność,

  • Efektywna organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność współpracy w zespole,

  • Biznesowa kultura osobista, komunikatywność i otwartość na ludzi,

  • Czynne prawo jazdy kat.B.

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość branży DIY.

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w strukturach międzynarodowej organizacji,

  • Stabilność zatrudnienia w dużej firmie (umowa o pracę),

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, bony na święta, nagrody za staż pracy),

  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym z Poznania (ul. Dąbrowskiego niedaleko pętli Ogrody),

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,

  • Wsparcie zespołu i managera.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • firmowy autobus z Poznania

Grupa Muszkieterów to 2 889 niezależnych przedsiębiorców zarządzających supermarketami pod 9 szyldami w 4 krajach Europy. Obecnie Muszkieterowie kierują ponad 4000 punktami sprzedaży i zatrudniają 130 000 pracowników. W Polsce Grupa liczy 300 przedsiębiorców, którzy są właścicielami 197 supermarketów spożywczych Intermarché oraz 172 supermarkety “Dom i Ogród” Bricomarché. Z obrotami przekraczającymi 7,7 mld złotych Muszkieterowie są liderami na rynku supermarketów

Przewiń do profilu firmy