Oferta pracy

Kupiec

John Cotton Europe Sp. z o.o.O firmie

John Cotton Europe Sp. z o.o.

Szczawieńska 1

Szczawno-Zdrój

JOHN COTTON EUROPE Sp. z o.o. jest firmą z długoletnią tradycją w branży tekstylnej. Spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości poduszek i kołder.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Kupiec

Zadania:

  • Udział w doskonaleniu i realizacji polityki zakupowej firmy,
  • Realizacja procesu zakupów w zakresie podległego obszaru, współpraca z dostawcami zagranicznymi (głównie Chiny) i krajowymi,
  • Sporządzanie zapytań ofertowych i ich analiza,
  • Negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw,
  • Nadzór nad realizacją zamówień i zawartych umów handlowych,
  • Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia,
  • Optymalizacja procesu zakupów, kosztów oraz procedur,
  • Okresowe audyty i ocena dostawców,
  • Przygotowanie harmonogramu dostaw i nadzór na jego realizacją:
    • zaplanowanie dat dostaw,
    • współpraca z firmą logistyczną odpowiedzialną za transport,
    • przygotowanie do odprawy celnej
    • weryfikacja dokumentów handlowych,
  • Zamówienia usług i produktów cyklicznych i okazjonalnych zgodnie z zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • Min. dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne,
  • Znajomość technik negocjacyjnych,
  • Zaangażowanie i własna inicjatywa,
  • Doskonała organizacja pracy,
  • Wytrwałość w realizowaniu swoich zadań,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w obszarze zakupów mile widziane.

Korzyści:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Praca w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przysyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

lub pocztą:
ul. Szczawieńska 1
58-310 Szczawno Zdrój

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy