Oferta pracy

John Cotton Europe Sp. z o.o.

Kupiec

John Cotton Europe Sp. z o.o.O firmie

Szczawieńska 1

Szczawno-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Udział w doskonaleniu i realizacji polityki zakupowej firmy,

  • Realizacja procesu zakupów w zakresie podległego obszaru, współpraca z dostawcami zagranicznymi (głównie Chiny) i krajowymi,

  • Sporządzanie zapytań ofertowych i ich analiza,

  • Negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw,

  • Nadzór nad realizacją zamówień i zawartych umów handlowych,

  • Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia,

  • Optymalizacja procesu zakupów, kosztów oraz procedur,

  • Okresowe audyty i ocena dostawców,

  • Przygotowanie harmonogramu dostaw i nadzór na jego realizacją:

  • zaplanowanie dat dostaw,

  • współpraca z firmą logistyczną odpowiedzialną za transport,

  • przygotowanie do odprawy celnej

  • weryfikacja dokumentów handlowych,

  • Zamówienia usług i produktów cyklicznych i okazjonalnych zgodnie z zapotrzebowaniem

Nasze wymagania

  • Min. dobra znajomość j. angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne,

  • Znajomość technik negocjacyjnych,

  • Zaangażowanie i własna inicjatywa,

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Wytrwałość w realizowaniu swoich zadań,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze zakupów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Praca w międzynarodowym środowisku,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

JOHN COTTON EUROPE Sp. z o.o. jest firmą z długoletnią tradycją w branży tekstylnej. Spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości poduszek i kołder.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje