Oferta pracy

Kupiec - Transport -Logistyka

Michael Page

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy ambitnej, nastawionej na realizacje celów osoby na stanowisko Kupca kategorii transport oraz logistyka.

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie bazą partnerów logistycznych

  • Poszukiwanie nowych dostawców (sourcing) oraz przeprowadzaniu ich oceny zgodnie z procedurami wewnętrznymi

  • Przygotowanie specyfikacji na potrzeby przetargów. Analiza rentowności oferowanych usług i proponowanie usprawnień.

  • Pilotowanie wyników. Dbałość o satysfakcję klientów wewnętrznych. Budowanie relacji oraz zawieranie umów z partnerami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe,

  • 3-4 letniego doświadczenie w zakupach usług strategicznych wpierających funkcjonowanie firmy (preferowane w obszarze usług logistycznych)

  • Znakomita umiejętność budowania długofalowych relacji z dostawcami

  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i analityczne

  • Znajomość prawa w zakresie zawierania umów

  • Umiejętność samodzielnego planowania zadań oraz skutecznego zarządzania procesami zakupowymi

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowych projektach

  • Bogaty pakiet benefitów