Oferta pracy

Kupiec w Dziale Napoje

Carrefour Polska Sp z o.o.

Targowa 72

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie negocjacji kontraktów i warunków zakupowych, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem,

  • realizacja warunków kontraktowych zgodnie z umowami,

  • współpraca z innymi działami,

  • monitorowanie bieżących potrzeb konsumenta,

  • dostosowywanie asortymentu,

  • zarządzanie asortymentem promocyjnym.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kupca,

  • potrafisz prowadzić negocjacje,

  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office,

  • znasz język angielski na poziomie min. B1 (w mowie i w piśmie)

  • masz umiejętności analityczne,

  • nie boisz się podejmować ryzyka,

  • cechuje Cię otwartość i komunikatywność,

  • posiadasz prawo jazdy.

To oferujemy

  • pracę w miejscu, gdzie cenimy zaangażowanie, inicjatywę oraz zmysł handlowy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po 6 miesiącach na czas nieokreślony,

  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować oraz szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym,

  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,

  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji, finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,

  • pracę w firmie działającej na terenie Polski ponad dwie dekady.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka