Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec

Toys ”R“ Us Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami zakupowymi

  • Planowanie budżetu

  • Optymalizacja wszystkich istotnych KPI (sprzedaż, marża, dostępność towaru i rotacja zapasów)

  • Odpowiedzialność za ilościowy i jakościowy poziom zapasów

  • Wybór dostawców i negocjacje w sprawie dostępności i dystrybucji towarów, terminów dostaw

  • Współpraca z dostawcami oraz zespołami planowania i dystrybucji - monitorowanie wysyłki produktów

  • Obserwacja i analiza rynku i konkurencji

  • Praca z zespołami cross-funkcjonalnymi w zakresie optymalizacji procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zakupach w handlu detalicznym lub doświadczenie w planowaniu asortymentu dla dzieci

  • Elastyczność, empatia, cierpliwość i nastawienie "can-do".

  • Umiejętność motywowania

  • Mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Elastyczność w podejściu do harmonogramu własnej pracy

  • Znajomość finansowych aspektów merchandisingu, „matematyki detalicznej” i umiejętność zarządzania rentownością

  • Umiejętności analityczne, werbalne i negocjacyjne, a także komunikacyjne i interpersonalne

  • Orientacja na szczegóły i kreatywność w rozwiązywaniu problemów

  • Płynna znajomość języka angielskiego i biegłe posługiwanie się MS Office

To oferujemy

  • możliwość współtworzenia firmy

  • pracę dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w swojej branży

  • pracę w zgranym zespole, w miłej i przyjaznej atmosferze

  • pakiet benefitów

Toys“R”Us to najbogatsza oferta produktów branży dziecięcej i niemowlęcej. Proponujemy kompleksowy, innowacyjny i zgodny z najnowszymi trendami asortyment zabawek, artykułów niemowlęcych, sportowych, elektronicznych, łącznie z oprogramowaniem komputerowym. Obecnie mamy 16 sklepów stacjonarnych i sklep online.

Podstawą sukcesu jest wizja, pasja i zaangażowanie, ale przede wszystkim… ludzie!

Przewiń do profilu firmy

Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.