Oferta pracy

Kupiec

Humaine

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Humaine

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie wymagań dla zakupów;

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii zakupu;

  • Współtworzenie i realizacja budżetu zakupowego;

  • Analiza wydatków;

  • Sourcing nowych produktów;

  • Dobór odpowiedniej strategii cenowej dla wybranej kategorii produktów;

  • Analiza rynku produktów/usług i rynku dostawców (kosmetyki, suplementy diety, opakowania, drukarnie);

  • Budowanie i rozwijanie relacji z dostawcami;

  • Monitorowanie stanów magazynowych przy współpracy z działem logistyki;

  • Kontrola dokumentów dostaw, specyfikacji produktów, faktur zakupowych towaru;

  • Realizowanie wszystkich etapów procesu zakupów (w tym: zapytania ofertowe, negocjowanie warunków, zamawianie, przygotowywanie umowy, nadzór nad realizacją zamówienia/umowy od strony handlowej i terminowości dostaw, dokumentowanie procesu zakupowego).

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów i sourcingu;

  • Mile widziane doświadczenie z produktami kosmetycznymi i suplementami diety;

  • Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami i uzyskiwaniu najkorzystniejszych warunków handlowych;

  • Doskonałe umiejętności analityczne i umiejętność logicznego myślenia;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Silna orientacja na cel, umiejętność pracy pod presją czasu oraz zgodnie z wyznaczonymi terminami;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko;

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy;

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • 26 dni płatnego urlopu;

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Humaine

Humaine to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kandydatów dla firm z branż e-commerce, IT i marketingu. Wspieramy organizacje w odnajdywaniu wyjątkowych talentów, bo wierzymy, że za każdą historią sukcesu stoi właśnie człowiek.

Przewiń do profilu firmy