Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kupiec

HEBE Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja

Józefa Piusa Dziekońskiego 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Od Kupca w naszej firmie zależy to, które produkty nasi Klienci będą mogli zakupić w drogeriach, dlatego będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie strategii asortymentowej (kategoria produktów: dermokosmetyki/pharma), również w kanale e-commerce

  • Kupiec monitoruje wyniki sprzedaży, sprawdza, które produkty cieszą się największym zainteresowaniem i na tej podstawie opracowuje strategię promocyjną i cenową

  • Na tym stanowisku bardzo ważne są relacje, szczególnie z naszymi Kontrahentami, z którymi będziesz kontaktował się codziennie, ale przede wszystkim - będziesz mieć okazję prowadzić z nimi spotkania negocjacyjne

  • Kupiec musi wiedzieć również, co aktualnie jest najbardziej „na czasie” w podległej mu kategorii produktów, dlatego powinien trzymać rękę na pulsie po kątem tego, co dzieje się na rynku i u najbliższej konkurencji

Nasze wymagania

  • W branży beauty czujesz się jak ryba w wodzie, a rynek dermokosmetyków i produktów aptecznych nie ma przed Tobą tajemnic

  • Wiesz jak działa e-commerce, a może nawet masz w tym doświadczenie

  • Wiesz, co jest w branży „na czasie” i jakie produkty cieszą się największym zainteresowaniem, doskonale wyczuwasz trendy kosmetyczne

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym – jesteśmy firmą międzynarodową, dlatego na pewno nadarzy się okazja, aby angielski wykorzystać w codziennej pracy

  • Nie przerażają Cię tabele i wykresy w Excelu

  • Każde spotkanie negocjacyjne przekuwasz w sukces dla firmy

  • Dynamiczne środowisko pracy i ciągłe zmiany nie przytłaczają cię, a jedynie motywują do dalszego działania

To oferujemy

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

  • Luźna, startupowa atmosfera

  • Pyszna kawa, która postawi Cię na nogi :)

  • Pracę z nowoczesnego biura na Mokotowie (100%)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze