Oferta pracy

Kupiec

Klient Pracuj.pl

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizacja i kontrola procesu zakupowego zgodnie z przyjętą polityką firmy

  • monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych we współpracy ze wszystkimi oddziałami firmy

  • negocjacje z dostawcami

  • nadzór nad terminową realizacją dostaw i ich zgodnością z warunkami umów

  • kontrola obiegu dokumentów

  • podejmowanie inicjatyw mających na celu obniżenie kosztów zakupowych i magazynowani

  • obsługa systemów zakupowych

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy

  • dobra organizacja pracy, decyzyjność, samodzielność, sumienność, skrupulatność

  • umiejętności analityczne, komunikacyjne, negocjacyjne

  • świadomość kosztowa

To oferujemy

Oferujemy odpowiedzialną pracę w firmie intensywnie rozwijającej się na rynku, o wysokich standardach i warunkach zatrudnienia odpowiadającym doświadczeniu oraz niezbędne narzędzia pracy.

Firma usługowo - handlowa, jedna z wiodących międzynarodowych firm , w związku z planowanym rozwojem poszukuje odpowiedzialnej, zaangażowanej i zorientowanej na cele osoby na stanowisko: Kupiec

Przewiń do profilu firmy