Oferta pracy

Kupiec

PreZero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie poprzemysłowych odpadów tworzyw sztucznych:

  • Aktywna kontrola operacyjnych i strategicznych procesów zakupowych;

  • Współpraca z działami sprzedaży, produkcji i księgowości;

  • Analiza i optymalizacja procesów wewnętrznych i zewnętrznych w obszarze zakupów;

  • Monitorowanie cen oraz analiza rynku; wybór dostawców, zarządzanie relacjami;

  • Data, cena i wybór dostawcy, w tym ich ocena i wsparcie;

  • Organizacyjne i prawne przetwarzanie zamówień.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 8-letnie doświadczenie zawodowe w obrocie poprzemysłowymi odpadami tworzyw sztucznych, zdobyte na terenie Polski i Czech;

  • Znajomość dużych producentów przemysłowych PP, HDPE, PS;

  • Bardzo dobra znajomość języków: angielskiego i niemieckiego (inne języki obce są dodatkowym atutem);

  • Odpowiedzialność, pragmatyczność;

  • Otwartość, komunikatywność, umiejętność przekonywania innych do swoich pomysłów;

  • Identyfikacja ze swoją pracą, znajdowanie w wdrażanie rozwiązań, orientacja na wyniki;

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących;

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, elastyczność i pewna siebie postawa;

  • Lojalność, dyskrecja;

  • Bardzo dobra znajomość komputera (aplikacje MS Office);

  • Chęć do podróżowania i prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i międzynarodowych standardach pracy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nasza jednostka biznesowa PreZero Polymers jest częścią międzynarodowego dostawcy usług środowiskowych PreZero, a tym samym częścią Grupy Schwarz, do której należą również Lidl i Kaufland.

Postawiliśmy sobie za cel zamykanie obiegu tworzyw sztucznych. Zgodnie z naszą misją - dać nowe życie globalnym odpadom z tworzyw sztucznych - jesteśmy na najlepszej drodze, aby objąć globalną pionierską rolę w dziedzinie recyklingu pokonsumenckich tworzyw sztucznych.

W związku z naszym szybkim rozwojem poszukujemy zaangażowanego, efektywnego i zorientowanego na wyniki Kupca, który wraz z naszym Szefem Zakupów rozwinie i zapewni długoterminowy dostęp do poprzemysłowych odpadów z tworzyw sztucznych.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy