Oferta pracy

Kupiec Wiodący dla branży Smart Infrastructure f/m/d

Siemens Sp. z o.o

Strzegomska 52

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie procesami zakupowymi od fazy planowania poprzez negocjacje i renegocjacje zawieranych umów w kategoriach technicznych

  • Wypracowanie strategii zakupowych i zarządzanie procesami zakupowymi kategorii technicznych

  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w tym ocena współpracy oraz dobór dostawców

  • Analiza rynków, trendów cenowych, poszukiwanie możliwości obniżania kosztów zakupów

  • Współpraca z jednostkami zakupowymi za granicą celem wykorzystania lokalnych możliwości rynkowych na rzecz biznesu globalnego

  • Ścisła współpraca z lokalnymi jednostkami odpowiedzialnymi za zakupy

  • Realizacja projektów optymalizacyjnych w obszarze zakupów w ramach spółki i grupy Siemens

  • Usprawnianie procesów, organizacji, narzędzi z uwzględnieniem potrzeb biznesowych

  • Raportowanie efektywności z dokonanych działań w oparciu o zdefiniowane mierniki efektywności (KPI)

Nasze wymagania

  • Min. 4 letnie doświadczenie zakupowo – negocjacyjne w zakupach kategorii technicznych

  • Znajomość rynku podwykonawców z obszarów automatyki budynkowej, systemów bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej

  • Doświadczenie w tworzeniu lub / i reorganizacji procesów zakupowych

  • Doświadczenie w realizacji zakupów pod kątem projektów realizowanych dla klientów zewnętrznych

  • Znajomość rynku Generalnych Wykonawców

  • Zaawansowana znajomości języka angielskiego (praca z dokumentacją, raportowanie i uczestnictwo w negocjacjach w j. angielskim)

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne i/lub ekonomiczne

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Znajomość aplikacji MS Office oraz systemu SAP

  • Umiejętności współpracy z partnerami biznesowymi oraz nastawienia na budowanie długoterminowych relacji

  • Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Profesjonalny system szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

O roli:

Dla branży Smart Infrastructure w firmie Siemens poszukujemy osoby na stanowisko: Kupiec Wiodący dla branży Smart Infrastructures f/m/d. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za realizację zakupów kategorii technicznych na rzecz realizowanych projektów z obszarów automatyki budynkowej, systemów bezpieczeństwa oraz efektywności energetycznej.

Jak do nas dołączyć?

Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk "Aplikuj".

Siemens jest Pracodawcą Równych Szans

Gdybyśmy wszyscy myśleli w ten sam sposób, nigdy nie stworzylibyśmy nic nowego. Wiemy, że tworząc zróżnicowane środowisko pracy, mamy realny wpływ na sukces naszej firmy, dlatego zachęcamy do aplikowania Kandydatów z różnych środowisk (o różnych doświadczeniach i podejściach).

Tworząc przyjazne i otwarte środowisko pracy, dbamy by na każdym etapie naszych działań wspierać kulturę różnorodności. Zapewniamy, że wszyscy aplikujący Kandydaci będą oceniani pod kątem ich kompetencji, bez względu na ich płeć, wiek, status społeczny, niepełnosprawność, orientację seksualną, wyznanie przekonania polityczne, kolor skóry czy pochodzenie.

Przewiń do profilu firmy