Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kupiec Wiodący

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    KUPIEC WIODĄCY / LEAD BUYER

    Miejsce pracy: Warszawa, Biuro Główne

    Zadania na stanowisku:

    • Przygotowywanie i wdrażanie długofalowych strategii działania dla wybranych kategorii zakupowych
    • Budżetowanie wraz z klientem wewnętrznym wydatków rocznych w danych kategoriach
    • Planowanie i koordynowanie procesów zakupowych zgodnie z procedurami (w tym przygotowywanie i rozsyłanie zapytań oraz dokumentacji postępowań, porównywanie i analiza otrzymywanych ofert, prowadzenie negocjacji oraz przedstawianie rekomendacji wyboru dostawcy)
    • Monitorowanie i znajomość rynku dostawców, wiodących warunków handlowych, definiowanie mierników wydajności, przeprowadzanie ocen partnerów zewnętrznych, zarządzanie relacjami z dostawcami
    • Zarządzanie ryzykiem w zakresie nadzorowanych kategorii oraz dostawców
    • Określanie i optymalizacja specyfikacji materiałów i usług
    • Raportowanie wyników postępowań zakupowych
    • Inicjowanie usprawnień i optymalizacji procesów zakupowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, prawo)
    • Wymagane doświadczenie min. 2 letnie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność zarządzania kilkoma projektami równocześnie
    • Zdolności analityczne i negocjacyjne
    • Biegła obsługa pakietu MS Office (MS Excel w stopniu zaawansowanym)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
    • Prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną – ponad 50% naszych Pracowników jest z nami od ponad 5 lat
    • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • Konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy i ciekawe programy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami
    • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna)
    • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (ubezpieczenie na życie i pakiet rekreacyjno-sportowy)
    • Możliwość uczestnictwa w programie wolontariatu Pracowniczego, dofinansowanie pasji Pracowników

    opisopis