Oferta pracy

Kupiec

Perfecta Sp. z o.o. Sp.k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja zakupów materiałów i usług produkcyjnych;

  • poszukiwanie nowych dostawców komponentów i usług produkcyjnych;

  • negocjowanie warunków i umów handlowych z dostawcami;

  • zarządzanie relacjami z producentami i dystrybutorami;

  • zawieranie umów zakupowych i kontrola ich realizacji;

  • rozwój i wdrażanie procedur zakupowych wewnątrz firmy;

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie działań zakupowych;

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów;

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej;

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej;

  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;

  • umiejętności negocjacyjne;

  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • pożądana znajomość obsługi programu CDN Optima;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

PERFECTA Sp. z o.o. Sp. k. www.perfecta.com.pl jest polskim przedsiębiorstwem działającym od 1994 roku. PERFECTA zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą tzw. POS’ów (czyli mebli i wyposażenia wnętrz sklepów) wspierających sprzedaż produktów oferowanych przez Klientów firmy.

Przewiń do profilu firmy