Oferta pracy

Kupiec z j. hiszpańskim lub/i j. włoskim

Amplus Sp. z o.o.O firmie

Amplus Sp. z o.o.

62a

Prandocin-Iły (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zamówień do dostawców w ramach wynegocjowanych umów,

  • Obsługa logistyczna, czyli planowanie dostaw i współpraca z dostawcą przy ich realizacji,

  • Realizacja bieżących zapotrzebowań,

  • Zagwarantowanie kompletnej dostawy na czas,

  • Utrzymywanie partnerskich relacji z dostawcami na poziomie operacyjnym,

  • Poszukiwanie nowych dostawców,

  • Wykonywanie raportów dla celów oceny współpracy z dostawcą lub reklamacji (ocena kompletności dostaw, ocena terminowości dostaw itp.).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • 2 lata doświadczenia w firmie handlowej, na podobnym stanowisku,

  • Znajomość j. hiszpańskiego na poziomie C1 (warunek konieczny) lub/i znajomość j. włoskiego na poziomie C1 (warunek konieczny),

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2,

  • Wysoki poziom umiejętności handlowych,

  • Doskonała organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywność i otwartość na potrzeby rozmówcy,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym,

  • Umiejętności szybkiej kalkulacji,

  • Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz potrzeba rozwoju,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Przyjazne warunki pracy (bardzo dobrze wyposażone biuro, rodzinna atmosfera, pyszna kawa),

  • Profesjonalne szkolenia i wyjazdy integracyjne,

  • Opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Program Multisport,

  • Naukę j. obcych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

AMPLUS to wiodący polski producent oraz dystrybutor świeżych owoców i warzyw. Doceniany przez dystrybutorów i detalistów z całej Europy, w tym największe międzynarodowe sieci handlowe.

Przewiń do profilu firmy