Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec z językiem włoskim

CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie dostawców warzyw i owoców na rynku włoskim,

  • budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,

  • negocjacje warunków z dostawcami w ramach przyjętej polityki handlowej,

  • analiza informacji i prognoz rynkowych,

  • kontrola i nadzór nad realizacją zamówień i umów,

  • dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami towarów,

  • współpraca z Działem Handlowym oraz Magazynem.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka włoskiego na poziomie minimum C1 – wymóg konieczny,

  • znajomość języka polskiego na poziomie minimum C1– wymóg konieczny,

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z dostawcami,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport i inne),

  • szkolenia,

  • szacunek do pracownika i jego efektywnej pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta MultiSport

Consorfrut Polska Sp. z o.o. to wiodący importer i dystrybutor owoców i warzyw z całego świata.

Współudziałowcami firmy są producenci z Hiszpanii i Argentyny. Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi producentami z Europy, Ameryki Południowej, Azji i Afryki dostarczając pełną gamę produktów do Klientów w całej Polsce.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów i profesjonalny serwis pozwalają nam corocznie skutecznie zwiększać sprzedaż.

Przewiń do profilu firmy