Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kupiec - zakupy produkcyjne

Rolladen GroupO firmie

  • Fabryczna 16
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rolladen Group

Fabryczna 16

Wrocław

Rolladen Group jest firmą produkcyjną z 20-letnim doświadczeniem w branży bram garażowych i rolet zewnętrznych.

Od 2008 roku pierwszą linią sprzedaży naszych produktów jest internet pod marką rolladenplanet.de

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie prognozy zakupów
  • optymalizacja zapasów magazynowych
  • opracowywanie strategii zakupowej
  • udział przy pozyskiwaniu i wdrażaniu nowych produktów / surowców
  • ścisła współpraca z  działem rozwoju
  • negocjacje warunków i cen z dostawcami w kraju i za granicą
  • udział w ocenie dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub handlowej na stanowisku kupca – warunek konieczny
  • dobra znajomość języka  angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie – warunek konieczny
  • znajomość systemów zarządzania klasy ERP / MRP2
  • praktyczna wiedza w zakresie kontroli łańcucha dostaw i metodyk prognozowania
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • zdolności analityczne powiązane ze znajomością programów MS Office (Excel)
  • zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość zasad Incoterms
  • udokumentowane sukcesy zawodowe
  • gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • stabilny okres wdrożenia w struktury przedsiębiorstwa
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zakładzie produkcyjnym
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • bonus rekrutacyjny do 4500zł
  • dostępny catering na teranie obiektu
  • nauka języka angielskiego przez Native speakera

Ogłoszenie archiwalne