Logo Pracuj.pl

Kurier

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

4 500–6 500
brutto / mies.
  • Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Wkładasz do samochodu wcześniej przygotowane zamówienia dla indywidualnych klientów i dostarczasz je na wskazany adres na terenie Warszawy i bliskich okolic,
  • Dostarczając zamówienia zgodnie z zaplanowanym czasem, zapewniasz dobrą obsługę klienta,
  • Jesteś wizytówka Barbora wobec klienta i budujesz z nim dobre relacje uśmiechem i uprzejmością,
  • Dbasz o swoje główne narzędzie pracy – samochód służbowy którym jeździsz,
  • W każdej sytuacji otrzymasz pomoc z naszego Centrum Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Czas gdy prowadzisz samochód, to Twoja ulubiona część dnia,
  • Masz prawo jazdy kat B i przynajmniej 2 lata bezpiecznej, czynnej jazdy,
  • Potrafisz znaleźć miejsca, których nie może znaleźć nawet Google Maps 😊
  • Płynnie mówisz w języku polskim a rozmowa z innymi dodaje Ci energii,
  • Lubisz grać w zespole i zawsze chcesz osiągnąć najlepszy wynik.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • Wynagrodzenie 4500 zł brutto jako podstawa (za 8h pracy) a do tego atrakcyjny system premiowy, który możesz otrzymać w ramach różnych kategorii Twoich osiągnieć (ok 2000 zł),
  • Benefity w standardzie (opieka medyczna) oraz konkursy z bardzo ciekawymi nagrodami co miesiąc,
  • Szkolenie wstępne, w pełni przygotowujące Cię do pracy, oparte o sytuacje wzięte z codziennej pracy naszych pracowników – u nas nic Cię nie zaskoczy,
  • Pełne przygotowanie do obsługi naszej aplikacji, w której masz kompletne i uporządkowane dane dotyczące Twojej codziennej pracy (nie pracujemy na wydrukach, kartkach, zestawieniach, wyciągach,…)
  • Wygodne narzędzia pracy oraz przestrzeń do odpoczynku - z kawą i herbatą - w trakcie dnia,
  • Harmonogram pracy zmianowej, który daje czas na realizację Twoich prywatnych planów,
  • Zdobywanie doświadczenia wraz z szybkim rozwojem i ekspansją Barbora,
  • Dogodna lokalizacja do rozpoczęcia i zakończenia pracy, wraz z parkingiem: Ożarów Mazowiecki, tuż obok S8

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Kurier, Błonie