Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kurier

TRAFFIC PARTNER sp. z o.o.

umowa o dzieło, umowa zlecenie
30,0040,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
30,0040,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Brwinów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Lesznowola (pow. piaseczyński), Łomianki, Marki, Milanówek, Piaseczno, Piastów, Płock, Otwock, Pruszków, Radom, Raszyn (pow. pruszkowski), Siedlce, Stare Babice (pow. warszawski zachodni), Suchy Las (pow. pruszkowski), Wołomin, Ząbki, Zielonka, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

W chwili obecnej z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie na usługi UBER EATS, BOLT FOOD oraz ZITYCITY poszukujemy dostawców chętnych do pracy od zaraz. Zapewniamy profesjonalne wdrożenie do branży, wsparcie na etapie wykonywanej pracy i cotygodniowe rozliczenie Twoich zarobków. Zarobki są uzależnione od ilości zrealizowanych kursów. W chwili obecnej nasi dostawcy zarabiają od 30 - 40 zł brutto / godzinę.

Nasze wymagania

  • Zacznij zarabiać z Traffic Partnerem i zostań dostawcą UBER EATS już od jutra jeżeli:

  • Masz ukończone 18 lat?

  • Posiadasz pojazd - rower, hulajnogę, skuter lub samochód?

  • Chcesz w pełni sam decydować o miejscu i godzinach swoich swojej pracy?

To oferujemy

  • cotygodniowe wypłaty

  • sam decydujesz o czasie i miejscu swojej pracy

  • nie musisz prowadzić własnej działalności gospodarczej

  • masz możliwość skorzystania z karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej

  • otrzymujesz bonusy i premie

  • gwarantujemy wsparcie merytoryczne i techniczne na etapie wykonywania pracy

  • Zgłoś się do nas i zostań sam swoim szefem!

  • 📞W razie pytań skontaktuj się z nami za pomocą Facebooka lub pod wskazanym numerem telefonu

  • Z A P R A S Z A M Y D O W S P Ó Ł P R A C Y

O nas

Traffic Partner jest licencjonowanym partnerem flotowym i rozliczeniowym aplikacji branży FOOD DELIVERY oraz TAXI tj. UBER EATS, BOLT FOOD, ZITYCITY, UBER, BOLT, FREENOW. Proponujemy współpracę na terenie całego kraju w 86 miastach.