Logo Pracuj.pl

Kurier

DPD PolskaO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia

DPD Polska

Ernsta Petersona 4C

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • doręczanie przesyłek do klientów firmowych oraz indywidualnych
  • realizowanie odbiorów przesyłek od klientów

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, motywacja do działania oraz dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista konieczna w kontakcie z Klientami DPD
  • sumienność i rzetelność
  • samodzielność w działaniu i chęć rozwoju
  • prawo jazdy min. kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

To oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy kurierskiej (działalność gospodarcza)
  • gwarancję stałych zleceń
  • gwarantowaną kwotę wynagrodzenia (minimalny obrót 8 tys. zł netto/miesiąc przy prowadzeniu działalności gospodarczej )
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty na zakup ubrania kurierskiego
  • możliwość wynajmu samochodu od DPD Polska na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej
  • dostęp do portalu kurierskiego ze zniżkami od partnerów biznesowych DPD
  • możliwość objęcia prywatną opieką medyczną siebie oraz członków rodziny
  • możliwość skorzystania z programu Multisport
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego i dalszej stałej współpracy w strukturach DPD Polska

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji

1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Kurier, Ernsta Petersona 4C, Bydgoszcz