Logo Pracuj.pl

Kurier - Dostawca

AVALON LOGISTICS GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

23,00–30,00
brutto / godz.
  • Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Podejmij już dziś współpracę z jedną z wiodących aplikacji kurierskich w Polsce i ciesz się z wysokich zarobków oraz wypłat co tydzień lub co dwa tygodnie, zależnie od aplikacji.

Średnie tygodniowe zarobki to 1500 zł!

Do wyboru zależnie do miasta: Glovo, Uber Eats, Bolt Food, Wolt, Stuart, Jokr & Lajt!

Niektóre aplikacje oferują stawkę gwarantowaną około 23 zł/godzinę!

Nasze wymagania

  • Wiek min. 18 lat
  • Środek transportu rower, skuter lub samochód
  • Telefon (smartphone)
  • Nie posiadasz środka transportu, to nie problem!
  • Wynajmiesz od nas skuter elektryczny aby dostarczać bardziej efektywnie.
  • Skutery wynajmujemy w miastach, w których mamy biura stacjonarne, czyli: Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Wrocław & Poznań!

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, pracujesz ile godzin chcesz i kiedy masz czas!\
  • Otrzymujesz zapłatę za wszystko co zrobisz, za km, czas oraz odbiór przesyłki!
  • Wypłaty co dwa tygodnie lub co tydzień, zależnie od aplikacji!
  • Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.avalon-logistics.pl

O nas

Avalon Logistics Group, partner logistyczny (flotowy) aplikacji kurierskich: Glovo, Uber Eats, Wolt, Bolt Food, Stuart, Lajt & Jokr.

Kurier - Dostawca, Ełk