Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kurier - Dostawca

AVALON LOGISTICS GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

20,0035,00 brutto / godz.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy osób chętnych do pracy na elastycznym grafiku!

  • To Ty decydujesz w jakich godzinach chcesz pracować.

  • Możesz pracować na pełen etat, tylko w weekendy lub tylko po szkole, decyzja należy do Ciebie.

Nasze wymagania

  • 18 lat,

  • dowolny pojazd,*

  • smartphone z dostępem do Internetu.

  • W Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku możesz wynająć od nas skuter elektryczny do pracy.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz dla jednej z aplikacji, zależnie od dostępności w danym mieście.

  • Pracę na elastycznym grafiku.

  • Możliwość zdobycia licznych bonusów, dzięki którym można zarobić dodatkowo nawet 600 zł /tygodniowo. Zależnie od aplikacji i miasta.

  • Zarobki średnio około 20-30 zł/godzinę brutto.

  • Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.avalon-logistics.pl

O nas

Jesteśmy partnerem logistycznym największych aplikacji kurierskich i taksówkarskich w Polsce. Dzięki Avalon Logistics Group możesz pracować dla Glovo, Uber Eats Jush, Wolt, Bolt Food, czy Stuart.