Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kurier - Dostawca

ADA IT SC SŁAWOMIR CZARNECKI

12 00014 500 brutto / mies.
  • Lipsk, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + premia świąteczna + napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samochodu dostawczego

  • Dostarczanie paczek do klientów biznesowych oraz prywatnych

  • Dbanie o powierzony sprzęt

  • Szkolenie nowych pracowników

  • Praca zgodnie z wytycznymi

  • Wykonywanie poleceń dyspozytora

Nasze wymagania

  • Punktualność

  • Dobra sprawność fizyczna

  • Zaświadczenia o niekaralności (Wyrabiamy Niemieckie tu na miejscu )

  • Prawa jazdy kat B

  • Chęci do pracy

To oferujemy

  • Niemiecka umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą !

  • Stawka 12 euro brutto oraz dodatek 14 euro /netto za każdy przepracowany dzień

  • Pełne szkolenie w zakresie dostarczania paczek

  • Świetna atmosfera

  • Możliwość elastycznej pracy np. kilka dni w tygodniu bądź pracy tylko od poniedziałku do piątku

  • 23 dni w pełni płatnego urlopu wypoczynkowego oraz dodatkowe dni urlopu bezpłatnego .

  • Płatne zwolnienia chorobowe

  • Pełne wyposażenie w artykuły potrzebne do pracy

  • Zakwaterowanie w nowych odremontowanych mieszkaniach

O nas

Jeśli znalazłeś to ofertę to właśnie zrobiłeś pierwszy krok aby zacząć pracę w firmie kurierskiej współpracującej z Amazon w Lipsku .

W Naszej firmie stawiamy na rozwój , stałą współpracę oraz obustronną satysfakcję pracownika i pracodawcy .

Oferujemy bardzo dobre zarobki oraz naszym atutem jest to że zawsze w pełni wypłacamy wynagrodzenia naszym pracownikom . Wypłata jest punktualnie do 15 dnia każdego miesiąca .

Zajmujemy się również kompletną obsługą w zakresie meldunku oraz przygotowania wszystkich papierów potrzebnych do legalnego zatrudnienia na terenie Niemiec .

Język Niemiecki lub Angielski nie jest wymagany ponieważ na miejscu do waszej dyspozycji są Polscy koordynatorzy .

Cenimy sobie pracę i wysiłek naszych kierowców dlatego organizujemy różne imprezy integracyjne oraz posiadamy wewnętrzny system premiowy .