Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kurier/Dostawca

Pyszne.pl

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Posiadasz własny rower i wolny czas? Poszukujesz pracy w pełnym wymiarze godzin? A może potrzebujesz pracy dodatkowej? W Pyszne.pl sam dostosujesz grafik do swoich potrzeb!

Praca Kuriera w Pyszne.pl polega na dostarczaniu jedzenia z restauracji pod wskazany przez klienta adres. Praca od 08.09!

Nasze wymagania

  • Ukończony 18 rok życia.

  • Własny rower oraz telefon z systemem Android lub IOS- warunek konieczny.

  • Komunikatywne posługiwanie się językiem polskim i posiadanie pozwolenia o pracę (jeśli to konieczne).

  • Dyspozycyjność od 08.09.2021.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet do 21,90 zł brutto na godzinę.

  • Bonusy i dodatki pieniężne- za zrealizowanie określonej liczby zamówień, pracę na własnym rowerze, używanie własnego telefonu.

  • Elastyczny grafik, dostosowany indywidualnie do Twoich potrzeb.

  • Stałe wsparcie zespołu i Koordynatora miasta.

  • Ciepły i nieprzemakalny strój dostosowany do każdych warunków pogodowych oraz plecak!

  • Praca w wyznaczonej strefie, oznacza to, że odległość pomiędzy punktem odbioru, a dostawą zamówienia nie będzie zbyt daleka do pokonania.

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i wiele innych!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • karta sportowa

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  • Zaaplikuj przy użyciu formularza na stronie.

  • Wypełnij niezbędne informacje i rozwiąż krótki quiz.

  • Nasz dział rekrutacji skontaktuje się z wybranymi Kandydatami.

  • Zaprosimy Cię na pierwszy dzień w pracy, który odbędzie się pod czujnym okiem naszego Drivers Kapitana.