Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kurier - Dostawca Uber Eats

UDRIVER sp. z o.o.O firmie

4 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, Radom, Płock

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy czołowym Partnerem Uber i Uber Eats, dlatego zapewniamy naszym kurierom i kierowcom najlepsze warunki zatrudnienia. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz wspieramy podczas pracy przy pomocy aplikacji Ubera. Oferujemy różnorodne formy współpracy, więc każdy znajdzie tę najdogodniejszą dla siebie.

Opis stanowiska:

Dostawa jedzenia na terenie miasta przy użyciu aplikacji Uber Eats. Tylko u nas, dla pierwszych zgłoszonych osób, torba Uber Eats zupełnie za darmo, bez kaucji!

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • własny pojazd (rower/skuter/auto - istnieje również możliwość wynajęcia skutera elektrycznego w wybranych miastach)
  • ukończone 18 lat
  • telefon z dostępem do internetu
  • punktualność, kultura osobista, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stawkę godzinową, około 20-25 zł/h
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • elastyczny grafik (sam ustalasz kiedy i ile pracujesz)
  • szybki proces rekrutacji
  • dogodne warunki
  • cotygodniowe rozliczenia
  • wsparcie podczas całego okresu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne