Oferta pracy

Kurier (k/m)

Adecco Poland Sp. z o.o.

6 0007 000 brutto / mies.
  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 12
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie paczek/przesyłek do klietnów prywatnych jak i firm na terenie Krakowa (południowy-wschód)

Wymagania pracodawcy

  • prawo jazdy kat. B

  • chęć i motywacja do pracy

  • punktualność

  • rzetelność

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu bus

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • wynagrodzenie 4500 zł netto/ miesięcznie + bonus

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

  • samochód (bus) + paliwo służbowe po stronie pracodawcy

  • rozpoczęcie oraz zakończenie pracy w Niepołomicach

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy