Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kurier - Kierowca kat. B

ZAN-TRANS Usługi Transportowe Patryk Zaniewicz

umowa o pracę, umowa zlecenie
4 0005 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kowale (pow. gdański)

    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • dostarczaniu i odbieraniu przesyłek kurierskich na swoim stałym rejonie (rejon wioskowy, bardzo przyjemny, mała liczba kilometrów.

  • terminowym rozliczaniu się z dokumentów zwrotnych oraz pieniędzy z pobrań ,każdego dnia po zakończeniu dnia pracy,

  • rzetelnym wykonywaniu wszystkich powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kat. B min 2 lata

  • aktualnego zaświadczenie o niekaralności

  • dbałości o powierzone mienie

  • punktualności

  • kultury osobistej

  • sumienności

  • dyspozycyjności

  • odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilną i pewną pracę

  • umowę o prace ( po okresie próbnym 3 miesięcznym)/ umowę zlecenie / umowę B2B

  • wszystkie niezbędne rzeczy do wykonywania pracy

  • prace w zgranym zespole

  • zarobki 4000zł - 5000 zł na rękę

  • wynagrodzenie na czas, zawsze do 10-tego

  • szkolenie ( nauka rejonu , obsługa skanera i terminala)