Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kurier - Kierowca

K & K Transport GmbHO firmie

  • Regensburg, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pracownik fizyczny

Firma K & K Transport GmbH jest firma pracująca od kilkunastu lat na potrzeby światowego lidera w dostarczaniu przesyłek na świecie. Zatrudniamy ponad stu pracowników którzy codziennie dostarczają 75 samochodami przesyłki w obrębie 100 km.

Opis stanowiska:

  • dyspozycyjność i zaangażowanie od poniedziałku do piątku
  • dostarczanie i odbieranie przesyłek w przydzielonym regionie
  • przygotowanie trasy
  • kontrola pojazdu przed każdym wyjazdem
  • gotowość podjęcia pracy w najbliższym czasie

Wymagania:

  • prawo jazdy min kat B
  • praktyka prowadzenia samochodu dostawczego - 3,5 t
  • sumienność i odpowiedzialność
  • duża kultura osobista
  • dyspozycja i zaangażowanie od poniedziałku do piątku
  • mile widziane doświadczenie w pracy kuriera

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie wprowadzające
  • stabilna praca przy dostarczaniu przesyłek w przydzielonym regionie
  • po okresie próbnym, umowę na czas nieokreślony
  • zatrudnienie na pełny etat na mocy prawa niemieckiego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • płatny urlop
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (składki emertytalne, ubezpieczenie zdrowotne, Kindergeld)
  • pomoc naszego pracownika w miejscu zatrudnienia- znajomość języka polskiego
  • pomoc z zakwaterowaniem
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • nie jesteśmy pośrednikiem pracy - zatrudniamy bezpośrednio w naszej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne