Logo Pracuj.pl

Kurier

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Doręczanie i odbiór przesyłek na podległym terenie

Nasze wymagania

  • Prowadzenie działalności gospodarczej
  • Posiadanie samochodu dostawczego typu BUS 3-4 paletowy

To oferujemy

  • Szkolenia wstępne i podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość rozwoju biznesu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrą atmosferę i wysoki standard pracy w międzynarodowej korporacji

FedEx Express Poland sp. z o.o.

Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.

Kurier, Legnica