Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kurier

UBIERZFACETA.PL MARTA KOSTRZEWA

umowa zlecenie
3 5007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jędrzejowska 47, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Jędrzejowska 47

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie paczek na magazynie/skanowanie przesyłek.

  • Ułożenie przesyłek na samochodzie i przygotowanie się do wyjazdu.

  • Wyjazd na rejon (Łódź Górna) i doręczanie paczek zgodnie ze standardami DPD

  • Zebranie odbiorów od firm/osób prywatnych

  • Zdanie odbiorów/paczek niedostarczonych/pobrań na magazynie DPD na Jędrzejowskiej 47

  • Możliwość startu z rejonu (punkt depot DPD Szymonowica 22) i zakończenia na nim pracy (do dogadania), a co za tym idzie początku pracy o 8.00 - 8.30, a nie 6.30 na magazynie.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sumienność i umiejętność pracy samodzielnej

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy z ludźmi

  • Mile widziane doświadczenie w kurierce

To oferujemy

  • Szkolenie na tym konkretnym rejonie

  • Ubrania firmowe

  • Skaner(opłaty miesięczne ponosi pracodawca)

  • Samochód firmowy (wszystkie opłaty ponosi pracodawca)

  • Oferujemy co najważniejsze uczciwą stawkę 40% na rękę netto od faktury przewoźniczej. (Na ten moment [Październik]kwota faktury to około 10tys zł (+) netto, więc dla pracownika będzie to już powyżej 4000zł na rękę.)

  • Szukamy pracownika wyłącznie na stałe.

O nas

Rodzinna firma świadcząca usługi przewoźnicze dla DPD na terenie Łodzi.