Oferta pracy

Kurier lub Przewoźnik GLS Poland

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

  • Puck

    Puck, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozszerzamy Zespół GLS Poszukujemy do współpracy Kurierów oraz Przewoźników.

Nasze wymagania

  • Chcesz zostać kurierem? Aplikuj jeżeli uczciwość, sumienność i pracowitość to Twoje mocne strony i chcesz zdobyć lub kontynuować doświadczenie w pracy w firmie kurierskiej (mile widziane)

  • Chcesz zostać naszym Partnerem Biznesowym jako Przewoźnik? Wyślij zgłoszenie jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i posiadasz busa lub więcej samochodów dostawczych min. 3,5 tony

To oferujemy

Dla Naszych Kurierów:

• profesjonalne szkolenie przed rozpoczęciem współpracy

• jasno określone zasady współpracy

• stabilną pracę i możliwości rozwoju

Współpracując z nami jako Przewoźnik zyskasz:

• możliwość rozwoju własnego biznesu w wyznaczonym na wyłączność rejonie działania

• konkurencyjne wynagrodzenie, i jasno określone zasady współpracy

• pełne wsparcie w zakresie szkoleń wstępnych oraz przed rozpoczęciem współpracy

• bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem współpracy

GLS Poland to spółka-córka General Logistics Systems B.V. , która siedzibę ma pod Poznaniem. Świadczymy usługi przewozu paczek dla ponad 240 000 Klientów uzupełnione o usługi frachtowe i ekspresowe. Kompleksowa sieć połączeń drogowych GLS sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców usług kurierskich i ekspresowych w Europie. Nasza myśl przewodnia to "Lider jakości w logistyce paczek".

GLS zatrudnia ok. 19 000 osób. W roku obrotowym 2019/2020 nasza Grupa osiągnęła przychody w wysokości 3,6 mld euro i dostarczyła 667 mln przesyłek.

Przewiń do profilu firmy