Oferta pracy

Kurier/ Magazynier

Iron Mountain Polska Sp. z o. o.O firmie

  • Długołęka (pow. wrocławski)

    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • terminowe dostarczanie/odbieranie zamówień Klienta (pudła, nośniki magnetyczne, worki z dokumentami do zniszczenia) oraz przekazanie ich do składowania w magazynach IM

  • rozładunek i załadunek samochodów w magazynie

  • przygotowanie magazynowe realizowanych zamówień dostawy/odbioru zgodnie z wewnętrzną polityką bezpieczeństwa

  • prowadzenie ewidencji dostarczonych/odebranych pudeł/nośników

  • kontrola wyglądu i funkcjonalności oddanego Ci do użytku samochodu firmowego

Nasze wymagania

  • nie brakuje Ci chęci do pracy

  • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 t

  • jesteś na początku swojej kariery zawodowej i chcesz zdobyć doświadczenie w dużej międzynarodowej firmie. My wszystkiego Cię nauczymy.

  • potrafisz efektywnie organizować swój czas i pracę

  • lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi i znasz zasady profesjonalnej obsługi Klienta

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (nie posiadasz uprawnień na wózki widłowe- żaden problem. Przeszkolimy Cię.)

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas próbny z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy

  • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

  • pracę od poniedziałku do piątku 08:00-16:00

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • MultiSport

  • ubezpieczenie na życie

  • bożonarodzeniowe karty podarunkowe