Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dostawca - Magazynier

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

docFlow S.A. to nowoczesna firma, która działa na polskim rynku zarządzania danymi i dokumentami. Dzisiaj zarządzanie dokumentami opiera się na infrastrukturze informatycznej oraz nowoczesnych systemach zarządzania ludźmi i informacjami. Dlatego wciąż rozwijamy te obszary w docFlow S.A., aby skutecznie wspierać procesy biznesowe naszych Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • odbieranie przesyłek zleconych od naszego klienta
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • przekazywanie zamówień do składowania na magazynie
  • ewidencjonowanie odebranych pudeł z dokumentami oraz kontrola ich jakości i ilości
  • utrzymanie porządku na magazynie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów
  • przestrzeganie procedur wewnętrznych, bezpieczeństwa oraz poufności
  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych do 3,5 tony
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (również do wyjazdów na terenie Polski)
  • gotowość do pracy fizycznej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, sumienność oraz zaangażowanie
  • bezwypadkowe prowadzenie pojazdów
  • niekaralność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres 3 miesięcy (na czas realizacji projektu, z możliwością przedłużenia współpracy)
  • wynagrodzenie 3000 zł brutto
  • premię uznaniową przyznawaną za zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • pakiet świadczeń dodatkowych (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez docFlow S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy al. Śląskiej 1, 54-118 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późń. zm.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się