Kurier / Przewoźnik

Integer Group Services Sp. z o.o

  • Karola Miarki 42, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Karola Miarki 42

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • doręczanie i odbieranie paczek od klientów prywatnych i firmowych na wybranym obszarze

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • auta typu BUS + własnej działalności gospodarczej jeśli chcesz zostać Przewoźnikiem lub samodzielnym Kurierem

  • auto nie jest wymagane, jeśli podejmiesz współpracę ze wskazanym przez nas Przewoźnikiem

  • wysoka kultura osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta

  • chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy

  • zaangażowanie we współpracę z nami i naszymi klientami

  • dyspozycyjność

Mile widziane

Jeśli masz doświadczenie w branży kurierskiej to będzie to Twój dodatkowy atut

To oferujemy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport

  • różne formy nawiązania współpracy (umowa kurierska, UoP, UZ)

  • prezenty na dzień kuriera

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • gwarancję zleceń

  • możliwość skorzystania z usług naszych partnerów biznesowych (np. w zakresie oznakowania auta)

  • możliwość rozwoju w ramach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje