Logo Pracuj.pl

Kurier / Przewoźnik

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Integer Group Services Sp. z o.o

Mełgiewska 29

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • doręczanie i odbieranie paczek od klientów prywatnych i firmowych na wybranym obszarze

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • auta typu BUS + własnej działalności gospodarczej jeśli chcesz zostać Przewoźnikiem lub samodzielnym Kurierem
  • auto nie jest wymagane, jeśli podejmiesz współpracę ze wskazanym przez nas Przewoźnikiem
  • wysoka kultura osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta
  • chęć do pracy i poznawania nowych rzeczy
  • zaangażowanie we współpracę z nami i naszymi klientami
  • dyspozycyjność

Mile widziane

Jeśli masz doświadczenie w branży kurierskiej to będzie to Twój dodatkowy atut

To oferujemy

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport
  • różne formy nawiązania współpracy (umowa kurierska, UoP, UZ)
  • prezenty na dzień kuriera
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • gwarancję zleceń
  • możliwość skorzystania z usług naszych partnerów biznesowych (np. w zakresie oznakowania auta)
  • możliwość rozwoju w ramach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jak pewnie wiesz, dużo się u nas dzieje! Stale rozwijamy naszą wyjątkową usługę – Paczkomaty - i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, by jeszcze mocniej ułatwiać życie milionom Klientów.

Lubisz gdy w pracy dużo się dzieje? Czujesz, że jesteś człowiekiem do zadań specjalnych? :-) Dołącz do #TEAMINPOST i pomóż nam budować jeszcze większą sieć logistyczną!

Kurier / Przewoźnik, Mełgiewska 29, Lublin