Kurier

  • Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-05
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-01-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Iron Mountain Inc. jest światowym liderem branży zarządzania informacjami. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 60 lat, obsługujemy Klientów w 39 krajach na pięciu kontynentach. Pomagamy zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty związane z ochrona i przechowywaniem danych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaawansowanym procedurom operacyjnym wspartym najnowszymi technologiami oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staliśmy się zaufanym partnerem w zakresie zarządzania informacją.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Kurier
    Miejsce pracy: Reguły

    Twoje codzienne zadania to m.in.:

    • terminowe dostarczanie/odbieranie zamówień Klienta (pudła, nośniki magnetyczne, worki z dokumentami do zniszczenia) oraz przekazanie ich do składowania w magazynach IM
    • rozładunek i załadunek samochodu w magazynie
    • skanowanie, przy pomocy terminala, kodów kreskowych obiektów odbieranych od Klientów
    • prowadzenie ewidencji dostarczonych/odebranych pudeł/nośników
    • kontrola wyglądu i funkcjonalności oddanego Ci do użytku samochodu firmowego

    Dołącz do nas jeśli:

    • jesteś osobą dyspozycyjną i nie brakuje Ci chęci do pracy
    • posiadasz czynne prawo jazdy kategorii B i co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu w celach służbowych
    • w codziennej pracy cechuje Cię rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania
    • jesteś punktualny, potrafisz efektywnie organizować swój czas i pracę
    • odznaczasz się wysoką kulturą osobistą, lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi i znasz zasady profesjonalnej obsługi Klienta

    W zamian oferujemy:

    • umowę o pracę na czas próbny z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
    • szkolenia wdrażające oraz możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
    • pracę od poniedziałku do piątku 07:30-15:30
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • prywatną opiekę medyczną
    • MultiSport
    • ubezpieczenie na życie
    • bożonarodzeniowe karty podarunkowe

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.