Logo Pracuj.pl

Kurier

TRAFFIC PARTNER sp. z o.o.O firmie

umowa o dzieło, umowa zlecenie
30,00–40,00
brutto / godz.
kontrakt B2B
30,00–40,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

W chwili obecnej z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie na usługi UBER EATS, BOLT FOOD oraz ZITYCITY poszukujemy dostawców chętnych do pracy od zaraz. Zapewniamy profesjonalne wdrożenie do branży, wsparcie na etapie wykonywanej pracy i cotygodniowe rozliczenie Twoich zarobków. Zarobki są uzależnione od ilości zrealizowanych kursów. W chwili obecnej nasi dostawcy zarabiają od 30 - 40 zł brutto / godzinę.

Nasze wymagania

  • Zacznij zarabiać z Traffic Partnerem i zostań dostawcą UBER EATS już od jutra jeżeli:
  • Masz ukończone 18 lat?
  • Posiadasz pojazd - rower, hulajnogę, skuter lub samochód?
  • Chcesz w pełni sam decydować o miejscu i godzinach swoich swojej pracy?

To oferujemy

  • cotygodniowe wypłaty
  • sam decydujesz o czasie i miejscu swojej pracy
  • nie musisz prowadzić własnej działalności gospodarczej
  • masz możliwość skorzystania z karty multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • otrzymujesz bonusy i premie
  • gwarantujemy wsparcie merytoryczne i techniczne na etapie wykonywania pracy
  • Zgłoś się do nas i zostań sam swoim szefem!
  • 📞W razie pytań skontaktuj się z nami za pomocą Facebooka lub pod wskazanym numerem telefonu
  • Z A P R A S Z A M Y D O W S P Ó Ł P R A C Y

O nas

Traffic Partner jest licencjonowanym partnerem flotowym i rozliczeniowym aplikacji branży FOOD DELIVERY oraz TAXI tj. UBER EATS, BOLT FOOD, ZITYCITY, UBER, BOLT, FREENOW. Proponujemy współpracę na terenie całego kraju w 86 miastach.

Kurier, Rzeszów