Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kurier Serwisu Miejskiego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej
pod względem wielkości międzynarodowej sieci
kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku.
Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane
na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy
z blisko 9500 osób, którym zapewniamy stabilne
warunki zatrudnienia i szerokie możliwości rozwoju.

Obecnie do naszej spółki córki DPD Strefa Paczki poszukujemy osób jako:

Warszawa i okolice

Główne zadania:

  • doręczanie przesyłek na terenie Warszawy i okolic.

Od kandydatów oczekujemy:

  • posiadania samochodu (osobowego lub typu Pickup), roweru lub skutera,
  • prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • dyspozycyjności,
  • zaangażowania,
  • otwartości i komunikatywności,
  • wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy:

  • pracę na terenie Warszawy i okolic,
  • pracę w ciekawej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę na podstawie umowy kurierskiej,
  • gwarancję otrzymywania zleceń,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • na start ubranie oraz dopłata do wynagrodzenia przez pierwsze 3 miesiące,
  • możliwość objęcia prywatną opieką medyczną siebie oraz członków rodziny,
  • możliwość przystąpienia do Benefit System,
  • pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • owocowe poniedziałki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Bardzo prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DPD Polska Sp. z o.o, DPD Strefa Paczki Sp. z o.o, ACP Global Forwarding Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.